Засоби для чищення обладнання

Засоби для чищення обладнання

В умовах пандемії COVID-19 набуло особливої актуальності питання дотримання санітарних умов та гігієни співробітників підприємств та установ усіх рівнів та напрямів діяльності. Засоби автоматизації, які постачає своїм замовникам ДА КОМПАНІ, також є частиною виробничих процесів, і піддаються впливу зовнішніх умов, через що підлягають спеціальній обробці для підтримки санітарних норм. Крім того, така обробка продовжує життєвий цикл обладнання і позитивно впливає на коректність його роботи.

Полное описание

Дослідженнями доведено, що одним із найбільш забруднених місць у побуті людини є клавіатура комп'ютера. Так само пристрої автоматичної ідентифікації та маркування, які задіяні в бізнесі замовників ДА КОМПАНІ рідко використовуються без участі оператора. Крім того, умови експлуатації обладнання найчастіше схильні до впливу пилу, вологості, перепаду температур, жирових відкладень та інших нетипових для електронних пристроїв впливів, що не може не позначитися на чистоті вузлів і поверхонь.

Наприклад, для максимально точного друку принтера етикеток, виробниками рекомендовано контроль чистоти поверхні друкуючої голівки, а також чищення її спеціально розробленими та протестованими засобами, які не завдають шкоди матеріалам, з яких виготовлений той чи інший вузол пристроїв.

Для медицини та охорони здоров'я багато виробників спеціально випускають окремі серії обладнання, з використанням антибактеріальних матеріалів та покриттів, що легко переносяться санітарну обробку особливо агресивними медичними засобами.

ДА КОМПАНІ завжди надасть своїм замовникам кваліфіковану допомогу у виборі оптимального рішення, в тому числі, з точки зору відповідності санітарним нормам, та умовам навколишнього середовища експлуатованого обладнання, а також здійснить постачання спеціальних засобів для чищення, серед яких можуть бути:

·        Спеціальні серветки для чищення

·        Очищаючі маркери

·        Чистячі картриджі

·        Чистячі карти

·        Чистячі стрічки

·        Чистячі валики

·        Набори для очищення

·        Спреї та розчини