Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Професійні знання та досвід ДА КОМПАНІ у поєднанні із запатентованими засобами розробників забезпечують клієнтам необхідну підтримку при вирішенні будь-яких проблем, пов'язаних з продукцією або рішеннями, які постачають ДА КОМПАНІ. Підтримка надається у вигляді документації, програмного забезпечення та сервісних програм, а також корисної технічної та практичної інформації, зокрема оперативних консультацій. ДА КОМПАНІ пропонує повний спектр сервісного обслуговування та технічної підтримки, щоб допомогти своїм замовникам впровадити та експлуатувати найнадійніші технології в галузі автоматичної обробки даних за мінімальних експлуатаційних витрат.

Полное описание

Сервісні послуги, що надаються ДА КОМПАНІ, спрямовані на посилення ефективної експлуатації пристроїв, придбаних замовниками. Комплекс сервісних послуг може включати в себе:

·        Профілактичне технічне обслуговування пристроїв

·        Програмно-консультаційний супровід, віддалений чи безпосередній

·        Своєчасне планове постачання та заміну комплектуючих, термін експлуатації яких добігає кінця за регламентом виробника

·    Постачання витратних матеріалів та запчастин, їх заміну, як у сервісному центрі ДА КОМПАНІ, так і з можливістю здійснення робіт безпосередньо на об'єкті замовника.

·        Підміну або повну гарячу заміну пристроїв, що вийшли з ладу та потребують ремонту.

·        І багато іншого в залежності від специфіки бізнес-процесів та умов експлуатації.

ДА КОМПАНІ як сертифікований партнер підтримує сервісні програми всіх виробників обладнання, яке поставляє. Ці сервісні програми дозволяють Замовникам отримувати експертну підтримку з перших рук, від фахівців, які мають максимальні засоби для оперативного і точного реагування на кожну конкретну ситуацію, і чиї знання про роботу реалізованого обладнання не мають рівних.

Формуючи пакети сервісного обслуговування, ДА КОМПАНІ використовує гнучкий підхід, спираючись виключно на потреби користувачів рішення, що дозволяє уникнути непотрібних витрат на підтримку працездатності парку пристроїв.