Діагностика та ремонт обладнання

Діагностика та ремонт обладнання

Як часто ми чуємо від користувачів слова: "пристрій не працює", "пристрій працює на правильно", або навіть "там, напевно, щось зламалося". Важливо чітко і правильно ідентифікувати це «щось», щоб оперативно та якісно зробити ремонт. Ремонт без діагностики апріорі не має сенсу. ДА КОМПАНІ здійснює ремонт всього спектра обладнання, що поставляється спираючись на багаторічний досвід напрацювань на відмову у своїх замовників, і статистичними відомостями, отриманими від виробників. Правильна діагностика – запорука успішного та оперативного ремонту.

Полное описание

Вихід з ладу будь-якого обладнання рідко обумовлений повною чи критичною поломкою. Найчастіше це збій у роботі ключового вузла чи прошивки пристрою, що у підприємстві призводить до простою, а простий – до неминучих збитків. Щоб скоротити такі збитки, необхідно здійснювати ремонт устаткування, що вийшло з ладу, оперативно.

ДА КОМПАНІ, як сертифікований постачальник AutoID обладнання, забезпечує доступність основних запасних частин, і має у своєму розпорядженні необхідні технічні засоби кваліфікований персонал для здійснення ефективної діагностики та, при необхідності, ремонту в рамках та регламентах, заявлених виробником або за умовами сервісних контрактів.

Якщо «щось» не працює і зламалося, це слід полагодити і продовжити ресурс його роботи на максимально допустимий термін.