Запасні частини

Запасні частини

Все, що активно експлуатується, схильне до природного зношування, але не завжди є можливість і сенс викидати старий пристрій цілком і набувати нового, несучи при цьому незаплановані значні витрати на апгрейд. Найчастіше звичні та зручні девайси, які налаштовані та максимально адаптовані до бізнес-процесів можуть служити довше, якщо зробити заміну запчастин, що вийшли з ладу.

Полное описание

Багаторічна робота на ринку поставок першокласних AutoID рішень, до складу яких входить обладнання, здатне виконувати свою функцію багато років, дає можливість ДА КОМПАНІ мати доступ до повного переліку оригінальних запчастин таких пристроїв за каталогами світових виробників. Навіть якщо обладнання знято з виробництва, бренди, що лідирують, продовжують випуск запасних частин на нього ще від 5 до 10 років.

ДА КОМПАНІ здійснює поставку запчастин до всієї лінійки пропонованого обладнання як для здійснення ремонту у власному сервісному центрі, так і для передачі безпосередньо замовникам, які можуть проводити заміну вузлів на власний розсуд.

Використання неоригінальних запчастин, або неприйнятних аналогів може призвести до відмови в гарантійному або навіть післягарантійному сервісному обслуговуванні такого пристрою, через що ДА КОМПАНІ пропонує проводити їх поставку та заміну в сертифікованому виробниками сервісному центрі, крім випадків, коли їх самостійна заміна допускається.