Рітейл

Рітейл Рітейл Рітейл Рітейл Рітейл

Сучасні підприємства роздрібної торгівлі визнають необхідність розробки ефективної стратегії багатоканального продажу. Для традиційних роздрібних магазинів це застосування технологічних рішень, вкладених у збільшення виручки. Тобто таких рішень, які допоможуть поширити маркетингові ініціативи на мобільні пристрої покупців, забезпечити інтеграцію із системами електронної комерції, підвищити мобільність, доступність даних та якість обслуговування. ДA КОМПАНІ має у своєму розпорядженні всебічний асортимент інтегрованих рішень для управління робочими процесами роздрібної торгівлі і пропонує саме те, що потрібно вашій організації: результати.

Полное описание

Екосистема роздрібної торгівлі складається з різних зон, у яких швидкість, точність та безшовна простежуваність є ключовими чинниками задоволення покупців. Інтернет-продаж став новим викликом для цієї екосистеми, оскільки сьогодні будь-яка система має бути здатна керувати цим видом продажів і в той же час гарантувати ефективну обробку повернень. Так як покупці стають все більш вимогливими, і технології повинні забезпечувати гнучкі рішення для магазинів, щоб гарантувати задоволеність та лояльність клієнтів.

Перевага ДА КОМПАНІ у тому, що продукти, які представлені в нашому портфелі рішень, повністю покривають потреби екосистеми роздрібної торгівлі. Неважливо, чи продаєте ви продукти харчування чи непродовольчі товари, чи є ви інтернет-ритейлером чи керуєте звичайними магазинами, рішення від ДА КОМПАНІ підтримають усі ваші завдання, в яких потрібне застосування штрих-кодів, та новітніх ID-технологій. Рішення для роздрібної торгівлі від світових виробників, лідерів в автоматизації були розроблені, щоб допомогти рітейлеру підвищити ефективність свого бізнесу та зробити покупки зручними та приємними для покупців незалежно від того, де і як вони роблять покупки. Наша мета – допомогти вам знайти рішення, що відповідають вашим потребам.

Через те, що зараз зараз такі модні слова, як онлайн-покупки, самостійна оплата покупок, самообслуговування, «click and collect» і т.д. може бути важко визначити, яке рішення насправді вам потрібне. Ось чому ми готові допомогти вам, маючи широкий асортимент продуктів, вибрати те, що відповідає вашим потребам. Маючи широкий асортимент AutoID обладнання, ми здатні задовольнити всі ваші потреби з одного джерела. Пропоновані нами AutoID-технології гарантують бездоганний рух ваших продуктів від місця надходження у ваш магазин до покупця. Вони допоможуть вам керувати всіма завданнями, орієнтованими на клієнта, такими як, наприклад, супровід продажів, поповнення товарних полиць і одночасно, потрапивши в руки ваших покупців, перетворяться на термінали самообслуговування. Незалежно від того, чи здійснюються розрахунково-касові операції у вашому магазині на традиційному POS-терміналі або через кіоски самообслуговування, запропоновані нами рішення для рітейлу, дозволять вам обслуговувати ваших покупців швидше та надійніше.