Державний сектор

Державний сектор

Компаніям, комунальним службам, освітнім установам необхідний максимальний захист інформації, активів та людей, який дозволив би підвищити ефективність та знизити операційні витрати. Як уже доведено на практиці, AutoID технології дозволяють перетворити зусилля по досягненню вищезгаданих цілей на реальність. AutoID пристрої використовуються освітніми установами для ідентифікації учнів, контролю доступу, контролю проходу на заходи для обліку видачі літератури в бібліотеках, обробки документів та зниження ручного введення даних. Такі пристрої підтримують сканування штрих-кодів з екранів мобільних телефонів, які часто використовуються для ідентифікації, контролю доступу та платежів.

Полное описание

Ручне введення та візуальне зчитування даних часто супроводжується помилками. Ці помилки можуть створити серйозні проблеми для підприємств та приватних осіб, на виправлення яких знадобляться великі зусилля та ресурси. Такі підприємства, як банки, комунальні служби, школи, установи державного та муніципального сектору, і багато інших структур вже визнали переваги автоматичного введення даних та їх зчитування з використанням штрих-кодів. Персональні дані, дані про платіжні операції, електронні квитки, ідентифікація активів та основних засобів – це лише деякі програми, в яких застосування штрих-коду як ідентифікатора, автоматичне зчитування та введення даних можуть принести значну ефективність та зниження витрат. ДА КОМПАНІ поставляє широкий набір пристроїв, розроблених спеціально для автоматичного маркування, зчитування та введення даних та відповідних потреб багатьох галузей та додатків.

У критичних, нестабільних ситуаціях у службовців державного сектора та муніципальних служб немає права на помилку. Оперативний обмін даними та доступ до важливої інформації мають вирішальне значення для прийняття обґрунтованих рішень та максимально швидкого та ефективного реагування.

Проте бюджети скорочуються. Попит обслуговування зростає. І державні установи щодня стикаються із важкими завданнями, коли потрібно робити більше із меншими витратами.

У ДА КОМПАНІ готові з цим допомогти, маючи великий досвід впровадження рішень у державних структурах. AutoID обладнання та рішення забезпечують підготовку проектів та розробку систем, а також загальне управління логістикою. Разом з нашими партнерами ми допомагаємо державним, регіональним та місцевим органам влади створювати більш ефективні процеси для виконання різних операцій, управління активами та надання послуг населенню з урахуванням тенденцій розвитку цифрових технологій.