Охорона здоров'я

Охорона здоров'я Охорона здоров'я Охорона здоров'я Охорона здоров'я Охорона здоров'я Охорона здоров'я Охорона здоров'я

Позитивні результати лікування є основою догляду за пацієнтами. Безперервне узгодження та координація дій медичних працівників є ключем до безпечного та ефективного лікування. Це ж стосується і системи точної ідентифікації пацієнтів, аналізів, і препаратів на основі штрих-кодів, яка підтримує ваші зусилля щодо безпеки пацієнтів.

Полное описание

Збір даних у сфері охорони здоров'я забезпечує якісний догляд, ефективне медикаментозне лікування та безпеку пацієнтів. Рішення, що поставляються ДА КОМПАНІ на ринок України, використовуються в охороні здоров'я практично скрізь, це:

·        виробництво препаратів та медикаментів;

·        медичні представники

·        аптеки та фармацевтичні склади

·        лабораторії та центри крові

·        медичні клініки та амбулаторії.

AutoID рішення від ДА КОМПАНІ забезпечують правильний прийом ліків пацієнтами. Інновації допомагають захистити пацієнтів та персонал у медичних закладах по всьому світу. У спеціалізованому обладнанні для охорони здоров'я застосовують такі інновації, як стійкий до обробки засобами дезінфекції матеріал корпусу пристроїв з протимікробними включеннями. Ці пристрої, спеціально розроблені для охорони здоров'я, можна щодня обробляти агресивними дезінфікуючими розчинами для запобігання поширенню інфекції. ДА КОМПАНІ є партнером таких виробників, які використовують ці матеріали під час виробництва AutoID пристроїв для охорони здоров'я.