Ріббони

Ріббони

Для забезпечення надійності та довговічності маркування товарів та продукції може бути актуальним та затребуваним метод термотрансферного друку етикеток, із застосуванням спеціалізованих принтерів, етикеток та РИББОНІВ (рулонів фарбуючої стрічки). Саме вони забезпечують необхідну якість маркування, стійку до механічних, термічних чи інших агресивних впливів.

Полное описание

ДА КОМПАНІ пропонує широкий асортимент фарбуючих стрічок (риббонів), які використовуються як витратний матеріал у різних друкуючих пристроях:

·        принтерах етикеток – риббони для термотрансферного друку;

·        принтерах пластикових карток;

·        принтери для друку з гнучких упаковок – риббони для гарячого тиснення.

Вибір витратних матеріалів, які потрібно використовувати для маркування продукції, залежить від того, яку інформацію ви збираєтеся наносити і за допомогою якого обладнання. Дані види риббонів підбираються індивідуально, залежно від виду матеріалу упаковки, умов зберігання продукції, вимог до збереження змінної інформації, завданої фарбувальною стрічкою на упаковку.

Безумовною перевагою співпраці з ДА КОМПАНІ є те, що ви зможете отримати від комплексного рішення маркування (консультації, обладнання, матеріали, дизайнерські та поліграфічні послуги, сервісне обслуговування) з одних рук.