Етикетка для штрих-коду

Етикетка для штрих-коду

Найпоширеніший, на сьогоднішній день, вид етикеток - самоклеючі етикетки. Вони використовуються практично у всіх галузях промисловості та особливо - у торгівлі. Одним з різновидів етикеток є самоклеючі етикетки в рулоні, найбільш зручний та економічний спосіб маркування. Вони зручні у застосуванні та при транспортуванні. Етикетка в рулоні дозволяє проводити маркування товару як вручну, так і за допомогою аплікаторів (ручних, напівавтоматичних та автоматичних).

Полное описание

Переваги самоклеючої етикетки:

·        можливість використання широкого спектру паперових та полімерних матеріалів, що дозволяє виготовити етикетку для маркування різної продукції;

·        різноманітність форм та видів етикеток;

·        можливість нанесення великої кількості інформації;

·        відсутність проблем з підбором та використанням клейових складів;

·        міцність наклеювання: етикетки, що самоклеяться, міцніше тримаються на упаковці за рахунок того, що клей не висихає і завжди залишається в'язким. Крім того, клей наноситься на всю поверхню етикетки, а отже дуже міцно приклеюються кути;

·       зручність нанесення на тару та упаковк

Самоклеючі етикетки в рулонах використовуються для опису та маркування товарів, друку наклейок, цінників, рекламних, інформаційних, послідовно пронумерованих етикеток. Добре зарекомендували себе як термоетикетку для електронних ваг.

Вся необхідна інформація наноситься на етикетку за допомогою термо- та термотрансферних принтерів, які найкраще пристосовані для створення якісного друку штрих-кодів.

Самоклеючі етикетки складаються з поверхневого шару, паперової або синтетичної основи, шару, що клеїть, і підкладки. Різноманітність розмірів та конфігурацій досягається шляхом використання різних висічених форм ДА КОМПАНІ працює з виробниками, які мають широкий вибір готових форм, а також можливість виготовити нову – за бажанням замовника.

Вибір матеріалу етикетки залежить від призначення та сфери її застосування. Існують різні види матеріалів: папери та плівки в рулонах на самоклеючій основі.

ДА КОМПАНІ завжди підберуть своїм замовникам оптимальний вибір матеріалів для виготовлення етикеток та найкращий спосіб нанесення зображення, виходячи з особливостей товару.