ПВХ картки

ПВХ картки

У сучасному житті багато сфер здійснювали пошук носія візуальної та цифрової інформації, який має досить високу міцність, стійкість до різних впливів, мобільність та забезпечує на дуже довгий термін збереження постійної інформації. Таким носієм стала пластикова картка. ДА КОМПАНІ, серед запропонованих рішень постачає на ринок України перевірені часом і надійні принтери пластикових карт, і самі карти.

Полное описание

Пластикова карта – це пластина, виготовлена із стійкого до механічних та термічних впливів пластику (полівінілхлориду, полікарбонату, АБС, ПЕТ). Розмір пластикової картки, як правило, відповідає стандарту ISO 7810 і дорівнює 85,6±0,13 x 53,98±0,06 x 0,76±0,08 мм (ширина x висота x товщина).

Популярність та великий попит на пластикові картки обумовлені, насамперед, широтою сфер їх застосування. Як носій інформації, пластикова карта може поєднувати в собі відразу кілька функцій – використовуватися для ідентифікації особистості, участі в програмах лояльності або здійснення безготівкових платежів. Пластикові картки використовуються в торгівлі та рекламі, медицині, готельному бізнесі, індустрії розваг, транспортній сфері, системах контролю доступу, у сфері мобільного зв'язку та інтернету. Крім цього, перевагою пластику є його універсальність, довговічність, можливість інтенсивного застосування та презентабельний вигляд.

Залежно від призначення, технічних та функціональних характеристик існують різні види пластикових карток. ТАК КОМПАНІ є постачальником рішення для друку унікальних пластикових карток, адаптованих спеціально для потреб своїх замовників. Це можуть бути:

·        Ідентифікаційні пластикові картки

·        Карти лояльності клієнтів

·        Платіжні банківські картки

·        Картки для оплати

·        Картки доступу

ДА КОМПАНІ здійснить підбір необхідного комплексу для друку та персоналізації пластикових карток відповідно до Ваших очікувань та вимог.