Відеоспостереження

Відеоспостереження

Відеоспостереження або система телебачення замкнутого контуру (CCTV) для багатьох сфер життєдіяльності вже давно не є чимось дивовижним. З розвитком технологій процес візуального контролю чи автоматичного аналізу зображень через відеоспостереження став невід'ємною частиною безпеки процесів, персоналу, заходів та споруд. Здійснюваний із застосуванням оптико-електронних пристроїв - камер, датчиків та цілою автономною мережевою інфраструктурою процес відеоспостереження знайшов новий поштовх після виникнення автоматичних програмних середовищ, призначених для розпізнавання осіб, державних номерів та інших об'єктів, що потрапляють в об'єктиви камер. Вже не обов'язково особисто сидіти і спостерігати в монітори за тим, що відбувається, щоб виявити загрозу або іншу позаштатну ситуацію, розумна система відеоспостереження, використовуючи запрограмовані алгоритми, може виявити момент, в який необхідно втрутитися людині та сигналізувати про таку подію включивши сирену, мигалку або відправивши SMS. А якщо все ж таки щось було втрачено, то архів відеофайлів, що зберігається системою, завжди дозволить знайти цей момент, і проаналізувати його, відновивши низку подій.

Полное описание

Відеокамери конструктивно поділяються на: модульні, мінікамери, корпусні, купольні, керовані (поворотні або швидкісні відеокамери), гіростабілізовані відеокамери.
За типом вихідного сигналу відеокамери поділяються на аналогові та цифрові. Більшість цифрових камер передають сигнал стандартною комп'ютерною мережею типу Ethernet — так звані IP-камери.
За способом передачі даних відеокамери можуть бути дротові та бездротові.
Важливу роль для якості зображень відіграють об'єктиви, які застосовуються в камерах: монофокальні або варіофокальні (трансфокатори), які відрізняються між собою - постійною або змінною фокусною відстанню, що упарюється вручну або дистанційно.
Для різних умов експлуатації модульні відеокамери поміщаються в корпуси різних типів, наприклад, купольний корпус, термокожух, антивандальний корпус та ін. Кожен з яких має свої параметри пило-, волого- та термостійкості.
У будь-якій системі відеоспостереження важливим складовим компонентом є засоби виведення зображення, якими можуть бути: послідовний відеокомутатор (Switcher), квадратор, мультиплексор або матричний відеокомутатор (Matrix switcher).
Пристрої запису зображення або відеореєстратори, відео- та аудіодомофони, тепловізори, автоматичні фотокамери, мікрофони, ІЧ-прожектори, модулятори, підсилювачі тощо.
Розібратися з побудовою ефективної системи відеоспостереження з нуля, модернізацією чи розширенням існуючої системи, своїм замовникам у ДА КОМПАНІ з радістю допоможуть, спираючись на багаторічний досвід та провідних партнерів.