Системи зберігання даних

Системи зберігання даних

Сервери для зберігання даних є основою забезпечення інформаційної безпеки Вашого бізнесу завдяки високому рівню конфіденційності, централізації даних, резервному копіюванню даних тощо. Завдяки сучасним системам зберігання даних збільшується швидкість обробки інформації, а також пошук необхідних даних у величезних інформаційних та дискових масивах. Ви завжди можете бути впевнені, що вся інформація, незалежно від обсягу, буде повністю записана та надійно збережена на сервері для зберігання даних. Ви ніколи більше не зіткнетеся з проблемою втрати важливої ​​інформації.

Полное описание

Ви прагнете знизити вартість володіння ІТ-інфраструктурою та забезпечити інформаційну безпеку Вашого бізнесу?

ДА КОМПАНІ пропонує сучасні технології побудови СЗД на всій території України. Ми допоможемо підібрати і здійснити постачання мережевого сховища даних (СЗД) за найкращою вартістю та сприяти в налаштуванні мережевої системи зберігання даних. За допомогою консолідації та віртуалізації наші замовники можуть отримати безперебійний доступ до корпоративних даних своєї компанії, підвищити безпеку серверів зберігання інформації та швидкість її передачі, зробити надійними збирання та зберігання інформації.

Пропонуємо нашим замовникам системи зберігання даних «ключових» вендорів: NetApp, HPE, Cisco, Dell EMC, АРС та інших, що гарантує, що Ваші дані будуть збережені, доступні та надійно захищені.


Раздел не найден