Мережеве обладнання

Мережеве обладнання

Що означає слово «мережа» у сьогоднішніх реаліях? Сьогодні кожен знає: Глобальна мережа – Інтернет. Так, без нього практично будь-яка сучасна діяльність може бути паралізована. Інтернет дає доступ до глобальної загальнодоступної інформації, але ж не лише! Також через Інтернет можна організувати доступ до закритих ресурсів, баз даних, хмарних сервісів, веб-додатків. І як не крути прямого доступу з пристрою в Інтернеті практично не існує. Є роутери, свитчі, шлюзи, кабелі, хвилі та інші складові, через які кожен біт даних проходить довгий шлях, перш ніж відобразиться чи записатися будь-де. І тут неймовірно значущим параметром стає швидкість передачі. Те саме стосується локальних мереж, як змусити один принтер друкувати завдання від багатьох співробітників великого open-space? Вам обов'язково знадобиться мережеве обладнання.

Полное описание

Завдяки довгостроковій та продуктивній співпраці ДА КОМПАНІ з низкою виробників активного та пасивного мережевого обладнання, ми маємо можливість поставки практично всіх складових для мережної інфраструктури малого, середнього та великого підприємства чи організації.

Побудова ефективної провідної або бездротової локальної мережі, з керованим персоналізованим доступом до внутрішніх або зовнішніх інформаційних ресурсів Компанії, з організацією точних обмежень виходу в Інтернет, дає можливість співробітникам швидко та чітко отримувати необхідні для роботи дані, відображати їх на персональних пристроях, вносити зміни та фіксувати їх. Жоден співробітник, при цьому не повинен замислюватись який шлях проходять дані, з якими він працює, важлива точність та швидкість їх обробки.

Саме це покликані забезпечити мережеві пристрої. А ще безпека, контроль та захист даних.

Високопродуктивні комутатори для мереж Ethernet, WiFi та конвергентних мереж – це те, що прискорить перебіг будь-якого бізнес-процесу. Масштабуйте свої бізнес-процеси за допомогою сучасного та технологічного мережевого обладнання від ДА КОМПАНІ.