Джерела безперебійного живлення

Джерела безперебійного живлення

Всесвітні тренди та тенденції постійно розвивають питання економічного, але ефективного споживання різних джерел енергії. Однак з фізикою не посперечаєшся в тому, що будь-яке джерело енергії має властивість закінчуватися і постачання енергії не є безперервним процесом. Сама назва пристроїв говорить за себе: Джерела безперебійного живлення. Вони забезпечать стабільну роботу будь-яких споживачів електричної енергії, у разі припинення її подачі від центральної мережі, і так само дозволять служити довше, уберегаючи від наслідків стрибків струму чи напруги – будь-якого приладу, який використовується в побуті, як у бізнесі, так і в побуті.

Полное описание

Джерела безперебійного живлення можуть бути: Лінійно-Інтерактивні або Он-лайн, 1- або 2- фазні, з великим розкидом вихідної потужності, різного форм-фактора: корпусні вертикальні, горизонтальні та монтовані у стійку, керовані та автономні. Правильний вибір ДБЖ може на довгий час продовжити автономну роботу сервера, офісної техніки, стати мобільним джерелом живлення для пристроїв, що потребують стандартного мережного живлення. І вберегти їх від перепаду напруги, який неможливо передбачити. Жодне рішення з концепцій «розумний офіс» чи «розумний дім» неможливо побудувати, не забезпечивши його «безперебійником», що гарантує стабільну та безперервну роботу всіх електронних систем.

Сучасні технології дозволяють збудувати системи живлення цілих будівель використовуючи швидке накопичення електроенергії з доступних джерел і поступове її споживання при необхідності протягом тривалого часу.

ДА КОМПАНІ мають у своєму розпорядженні широкий досвід підбору та поставок Джерел безперебійного живлення в підприємства та організації різних сфер і масштабів, і готові серед іншого, сприяти побудові ефективного рішення безперебійного живлення для своїх замовників.